Англійська для дітей та дорослих

Катерина Москаленко

педагог, філолог

 

 

За першою освітою я - вчитель початкових класів, за другою - викладач англійської мови та зарубіжної літератури.

 

Ще в дитинстві я мріяла вивчити англійську. Я вважала, що вчителі це люди, які навчать і завжди підтримають. За роки навчання в школі, в педагогічному училищі, на філологічному факультеті в інституті мені траплялися різни вчителі...

Я зрозуміла, є вчителі, які люблять свою роботу і добре її виконують, а є ті, що не повинні зватися "вчителями" зовсім.

 

Я люблю свою справу, володію англійською і вмію навчати.  Ключовим в моїй роботі є показати, що англійську можливо вивчити, і це доволі просто.

 

Психолого-педагогічний підхід, який лежить в основі мого метода, дозволяє впровадити індивідуальний підхід до кожного окремого студента - саме так я називаю людей, які в мене навчаються (англ. a student - учень, студент, той, хто навчається).

 

На моїх заняттях вирує атмосфера повної підтримки та довіри, що є сприятливою умовою для ефективного навчання.

 

Я навчаю англійській традиційно. Так звана "Old School", "стара школа", студенти навчаються письму, читанню, говорінню та сприйманню мови на слух на кожному уроці.

 

Тобто, говорити англійською - це не те, що станеться після курсу навчання, це лише вид діяльності на уроці, який ви практикуєте на кожному занятті.

 

Про курс

Англійська "з нуля" для дорослих:

 

Якщо ви колись вчили англійську в школі, але так і не вивчили, або не вчили зовсім, але мрієте заговорити англійською, пропоную курс для дорослих "з нуля", де ви почнете з літер і впевненими кроками дійдете до середнього рівня володіння мовою (або Intermediate Level).

 

Про курс

Англійька "з нуля" для дітей:

 

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина говорила англійською, то починати треба з вивчення літер, правил читання англійських буквосполучень, граматики англійської мови. Усьому цьому я навчаю на заняттях.

 

Запрошую вас вивчити англійську та впевнитися, що це можливо за професійної роботи вчителя та наполеглевому виконанню домашніх завдань :)

 

Good luck!

Хай щастить!

Про мене 

Як я навчаю мові

Хочете говорити англійською?

 

Вчіть її.

 

 (с) Катерина Москаленко